Guru Restaurant

Modernne India köök

Rohkem kui lihtsalt India köök

Guru menüü koosneb maitsvatest ja tuntumatest, aga ka Eestis vähem tuntumatest India kööki tutvustavatest roogadest, mida presenteeritakse kaasaegsel viisil. Gurul on hoolikalt valitud veinikaart, huvitav kokteilimenüü ning avatud, peenetundeline teenindusstiil.Guru restoran on mitmekülgne: siia võib tulla sööma, jooma või hoopis tellida  toidud kaasa: koju või kontorisse.

guru interjöör
toidud
restoran guru

Midagi rohkemat sinu õhtusse

Lisaks suurepärasele maitseelamusele pakub Guru imelist atmosfääri ja head kaasaegset muusikat. 

Restoran Guru

Peakokk

Meie peakokk Prashant Tiwari on tõeline India köögi guru. Prashant on pärit New Delhist ja on kokana töötanud pea 20 aastat. Enne Eestisse tulekut toimetas ta Indias Crowne Plazas, Dubais Marco Polo hotellis ning samuti Omaanis Soharis Crowne Plazas. Erinevate auhindadega pärjatud  Meisterkokk on toonud meieni  India põhja-ja lõunaosa köökide parima. Detailidele orienteeritud, valib ta toorainet hoolikalt. Mees on tõeline tandoori roogade ja karride meister. Prashant on loonud menüü, mille sarnast Tallinnas ei leidu.

Reserveeri laud

Kiiremate reserveeringute puhul palume helistada +372 6118018. Reserveerides lauda 10-le või enamale inimesele palume teha ettetellimus.
Suuremate gruppide puhul palume kirjutada guru@restoranguru.ee ja vähemalt nädal aega enne soovitud aega. 
Hilinemisest palume teada anda, lauda hoiame 15 minutit.