Guru Restaurant

modernne India köök

Rohkem kui lihtsalt India köök

Guru menüü koosneb maitsvatest ja tuntumatest ning Eestis vähem tuntumatest India kööki tutvustavatest roogadest, mis on presenteeritud kaasaegsel viisil. Gurul on ka hoolikalt valitud veinikaart, huvitav kokteilimenüü ning avatud, peen teenindusstiil ja kaasaegne õhkkond.Guru restoran on mitmekülgne: siia võib tulla sööma, jooma või hoopis tellida  toidud kaasa: koju või kontorisse.

guru interjöör
toidud
restoran guru

Midagi rohkemat sinu õhtusse

Lisaks suurepärasele toiduelamusele pakub Guru imelist atmosfääri ja meie imearmas Anita esitab Bollywoodi tantsusid. 
 

Restoran Guru

Peakokk

Meie peakokk Prashant Tiwari on tõeline India köögi guru. Prashant on pärit New Delhist ja on kokana töötanud üle 18 aasta. Ta on töötanud Indias Crowne Plazas, Dubais Marco Polo hotellis, Omaanis Soharis Crowne Plazas ja nüüd siis siin Eestis. See auhinnatud kokk on meieni toonud Põhja ja Lõuna India köögist parima. Ta on väga detailidele orienteeritud ja valib oma toorainet hoolikalt. Ta on tõeline tandooriroogade ja karride meister. Prashant on loonud huvitava menüü, mille sarnast Tallinnas ei leidu.

Reserveeri laud

Vastame Teie reserveeringu soovile esimesel võimalusel. Kiiremate reserveeringute puhul palume helistada +372 6118018 või kirjutada meile Facebooki.